روابط رو به رشد من و سوسکیجات

کائنات اگه بخواد یکی رو سرجاش بشونه به چه زیبایی مینشونه (دهخدا به دوربین خیره میشود) و حتی از کنار یه فیلم دیدن ساده هم خط‌ خطیی میگذره. مخصوصا اگر وسط امتحان‌ها باشه، وقت کم باشه، جزوه زیاد باشه و تو هم طبق معمول دیوونه. میدونید اول‌های فیلم بود، یه هواپیما برفراز صحرا‌های مصر جولان میداد و حوصلم سر رفته بود که صدای خوردن یه سوسک به در و دیوار حواسم رو جمع کرد. به دوستم گفتم یه نور بنداز رو سقف و باورتون نمیشه یه سوسک به اندازه یه اف چهارده داشت به سمتون پرواز میکرد. دیگه نفهمیدم چی شد لب تاپ رو پرت کردم و همینجور که داد میزدم بخدا سوسکه به یه اتاق پناه بردم. شاید اگر همین واکنش رو موقع بمباران داشتم برای دوست‌هام باورپذیر‌تر بود و همینطور که در اینده میبینید اصن لازم نبود قسم بخورم که سوسکه. بعد از کلی مذاکره در مورد این که کی سوسک رو بکشه، سوسک مگه ترس داره و سوسک نبوده و سنجاقک بوده من مثل طعمه‌ای در تیررس دشمن سریع وسیله‌هامو جمع کردم و دوباره به اتاق پناه بردم. بعد از یه مدت که فیلم داشت به جاهای خوبش میرسید، خراب شد. دیگه دارم با این قضیه که فیلم‌ها رو نصفه یا حتی یک چهارمه ببینم کنار میام و مثل دفعه اول حرصم رو سر دوستم خالی نمیکنم که برای خلاص شدن از دستم بگه اسم فیلم رو بگو برات دانلود کنم (البته باز هم دارم با وارونه نشون دادن حقایق حرصمو خالی میکنم). فقط به سان یک زخم خورده داستان فیلم رو از ویکی‌پدیا میخونم. برای انتقام از کائنات، امتحان، سوسک و فیلم خراب یه فیلم دیگه رو شروع کردم ولی اینقدر مزخرف بود که ترجیح دادم بیام اینجا غرغر کنم. هفته پیش خودم یه حشره کشتم ولی با کلی اغماض هم نمیتونم بگم که سوسک بود. فقط یه حشره بود که قربانی قدرت نمایی من برای افزایش حس استقلالم و این که بگم Wow دیگه خودم میتونم سوسک بکشم پس بقیه کا‌رها رو هم میتونم انجام بدم، شد. یادمه یه بار ترجیح دادم مورچه‌ها سوسک رو بخورن تا این که با جارو برقی برش دارم ولی این‌ها رو هم یادم هست که یه وقت‌هایی خودم رو یه سوسک کش حرفه‌ای معرفی کردم و برای دست گرمی یه سوسک هم کشتم یا وقتی بقیه بخاطر سوسک هایی که به طرفشون میومد جیغ میکشیدن من لبخند میزدم و میگفتم چیزی نیست که. چرا نتونم واقعا با سوسک‌ها کنار بیام؟ دیگه وقتشه دست از این مسخره بازی بردارم. 

۸
هانی هستم
۰۷ مرداد ۰۸:۰۴
اگر سوسک نبود زندگی چیزی کم داشت!؟

پاسخ :

دوستان پاسخ دادن، تازه سوسک تو جنگ اتمی هم زنده میمونه:دی
الی .
۰۷ مرداد ۱۰:۲۷
در جواب هانی: بله داشت! تا جایی که میدونم سوسک ها یه سری گازهای سمی رو میبلعن(!) که برای انسان مضرن.

پاسخ :

با تشکر از شما:دی
زهرا یگانه
۰۷ مرداد ۱۲:۲۵
و در جواب الی: و جدیدا یه ایده مطرح شده که سوسک ها قاتل سرطان هستن! تا کجا اثبات شده رو نمیدونم ولی.

پاسخ :

همین که تو بگی ما قبول داریم:دی
ام اسی خوشبخت
۰۸ مرداد ۱۸:۴۱
چقدر سوسک مفیده بوده و ما خبر نداشتیم، من فقط میدونستم که خیلی موجود تمیزی هست، حتی از آدم تازه حموم رفته ی خود گربه شور نکرده هم تمیزتره :)

پاسخ :

جل الخالق، خب این سوسک ها که همش تو فاضلابن:/
جو لیک
۰۸ مرداد ۲۰:۱۲
چرا سوسک تمیزه؟ چطوری ینی؟ گربه خودشو لیس میزنه، سوسک چی؟

پاسخ :

یه انزیم هایی رو سطح پوستش؟  الودگی هارو تجزیه میکنن :/
پرفیـ.) ــوم
۰۹ مرداد ۰۱:۵۴
بیلو ایت اُر نات من چند روز پیش با یه پشه ( از این پا بلند وحشیا ) بدمینون بازی کردم .
فرداشم بهم نیش زد لعنتی اونم در ٣ ناحیه ی مختلف البته دلم نمیخواد باور کنم که خودش بوده

پاسخ :

نه خب اصلا توقع نمیره پشه‌ای که باهاش بدمینتون بازی کردی به سه تا نیش قانع بشه باید مسمومت میکرد:دی
منتظر اتفاقات خوب (حورا)
۰۹ مرداد ۱۴:۵۲
@جولیک

چون سوسک حموم میره!

پاسخ :

صد امتیاز برای شما:دی
تک مدی
۱۱ مرداد ۱۵:۰۸
درکت میکنم
همین :|

پاسخ :

همین خودش خیلیه:دی
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
طراح قالب : عرفـــ ـــان قدرت گرفته از بلاگ بیان